Oszczędź czas i pieniądze – skorzystaj z systemu Krajowego Rejestru Długów

Dopisywanie i aktualizowanie dużej liczby informacji gospodarczych staje się dla Ciebie kłopotliwe? Sprawdzanie dłużników zajmuje Ci coraz więcej czasu? Wykorzystaj Zlecenia masowe dostępne
w Panelu Klienta KRD WWW lub darmowy program Sabar instalując go na swoim komputerze. Oba te rozwiązania pozwolą Ci na zautomatyzowanie procesu m.in. sprawdzania dłużników, zarządzania informacjami gospodarczymi za pomocą tzw. transz masowych zleceń. Dzięki nim:
  • uporządkujesz wszystkie informacje dotyczące Twoich dłużników – pliki transz tworzysz w Excelu,
  • oszczędzisz czas i zasoby, wysyłając do KRD wszystko za jednym razem.

Baza wiedzy

Zapoznaj się z bazą wiedzy, w której szczegółowo opisaliśmy, jak przygotować transze do wysyłki oraz przedstawiliśmy, jak następnie je wysłać do KRD, korzystając z programu Sabar.

Instrukcje przygotowania i wysłania tych samych transz do KRD, ale poprzez Zlecenia masowe
dostępne w Panelu Klienta KRD WWW, które powstały jako alternatywa do programu Sabar znajdziesz
w Panelu Klienta KRD WWW w zakładce Zlecenia masowe. Jeśli nie posiadasz dostępu do Panelu Klienta KRD WWW, a chciałbyś skorzystać z naszych usług – wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, możesz także skorzystać z wersji demonstracyjnej Panelu Klienta KRD WWW (tam również znajdziesz ww. instrukcje), na której wykonasz jedynie testy (bezpłatne) – w tym celu uzupełnij i wyślij do nas formularz dostępny tutaj. Jeśli chcesz otrzymać tylko instrukcje – wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.